Pro zábavné kreativní tvoření s dětmi jsme pro Vás přichystali jednoduché výřezy z 3mm březové překližky. Tento materiál umožňuje bezproblémové finální zpracování většinou dostupných barev - můžete použít barvy temperové, akrylové nebo vodovky, v rámci tvořivých dílniček máme vyzkoušeno i dokreslování pastelkami, voskovkami nebo fixkami. Výřezy je možno dle vlastního zvážení použít pro ubrouskovou metodu, drátkování, lepení apod. Výřezy si připravujeme a zhotovujeme sami, což má tu výhodu, že jsme schopni připravit Vám i výřezy podle Vašich představ na přání, na druhou stranu nám výroba chvíli trvá a tak prosíme, případné objednávky zasílejte prosím s dostatečným předstihem před plánovanou hodinou výtvarné výchovy. Z tohoto důvodu nabízíme tyto produkty zatím prostřednictvím rukodělného portálu Fler v našem obchůdku Dřeváci, pokud bude z vaší strany zájem, nejoblíbenější kousky vyprodukujeme v dostatečném množství a připravíme jako standardní položku k objednání i zde v e-shopu Veselá škola.

POJĎME STAVĚT SNĚHULÁKA!

Jak vidíte na doprovodných obrázcích, pro vytvoření takovéhoto sněhuláka není potřeba žádná průprava na AVU a během hodinky můžeme mít sněhuláčka dla vlastních představ. Sněhuláka v tomto provedení můžeme tvořit i za nepříznivých klimatických podmínek - tzn. i když venku není žádný sníh, nebo pokud za okny panují třeskuté mrazy, že by ani sněhuláka ven nevyhnal.... Z dokončených výtvorů je pochopitelně nutno po hodině VV vytvořit na parapetu okna zimní sněhuláckou výstavku vedle sukulentů a kaktusů, poté si děti své sněhuláky díky geniálnímu zámkovému mechanismu rozeberou a odnesou domů, kde se sněhulácká soška stane dominantou empírového nebo naopak mimialisticky zařízeného obýváku pyšných rodičů.

Jak vidno, skládačka obsahuje 5 dílů, podstavu, tělo sněhuláka, šálu, hrnec a kořenovou zeleninu na nos, kompletujeme lepením. Košťátko nebo větvičku si můžete doplnit dle vlastní fantazie sami.

Výška sněhuláka asi 16 cm, cena 25,-- Kč/ks, k objednání ZDE


VYBARVI SI VÁNOČNÍ STROMEČEK

(ozdoba na stromeček nebo do okna)

Výřez vánočního stromku jako ozdobička do okna nebo přímo na vánoční stromek. Uprostřed hvězdy na špičce stromku otvor na stužku nebo háček na zavěšení....

Výška stromečku cca 16 cm, materiál 3 mm březová překližka.

Výřezy připravujeme dle objednávek, doba dodání dle množství, objemu jiných zakázek a momentální kondice stroje a obsluhy 1 den až týden.

V případě zájmu Vám rádi připravíme výřezy na přání dle Vašich požadavků a návrhů.

Před použitím doporučujeme opláchnout vlažnou mýdlovou vodou a osušit.

Cena 15,-- Kč/ks.

    

K objednání ZDE:


KREATIVNÍ VÝŘEZ

VYBARVI SI SNĚHULÁKA

Výřez sněhuláka jako ozdobička do okna nebo přímo na vánoční stromek. Uprostřed klobouku otvor na stužku nebo háček na zavěšení.... Výřezy připravujeme dle objednávek, doba dodání dle množství, objemu jiných zakázek a momentální kondice stroje a obsluhy 1 den až týden. V případě zájmu Vám rádi připravíme výřezy na přání dle Vašich požadavků a návrhů.

Výška cca 11 cm, materiál 3 mm březová překližka.

Cena 12,-- Kč/ks

K objednání ZDE:


KREATIVNÍ VÝŘEZ

VÁNOČNÍ ZVONEČKY

Výřez zvonečků jako ozdobička do okna nebo přímo na vánoční stromek. Uprostřed uzlíku otvor na stužku nebo háček na zavěšení.... Výřezy připravujeme dle objednávek, doba dodání dle množství, objemu jiných zakázek a momentální kondice stroje a obsluhy 1 den až týden. V případě zájmu Vám rádi připravíme výřezy na přání dle Vašich požadavků a návrhů.

Výška cca 11 cm, materiál 3 mm březová překližka.

Cena 12,-- Kč/ks

K objednání ZDE:


Další výřezy pro tvoření s dětmi pro výrobu magnetek nebo dekorací najdete na našem profilu DŘEVACI-2


Kreativní výřezy pro tvoření s dětmi

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Kontakt

VESELÁ ŠKOLA

Jihoslovanská 34
Trutnov
541 01


tel.: 606 602 023www.vesela-skola.cz
IČ: 45963428
DIČ:CZ6810170312